3M 16758 Zestaw PPS Kubek wewnętrzny/miękkix50szt., 125mikronów + pokrywyx75szt. back powrót do listy produktów

Dostępność: produkt dostępny
Wysyłka: w ciągu 24 godzin
433,00 PLN
Cena netto: 352,03
opakowanie

Opis produktu:


3M PPS 16758 Zestaw kubków 125 mikronów 650 ml

 

Szczegółowe informacje o produkcie

  • Zestaw PPS z pokrywkami i linerami o rozmiarze standardowym (22 fl oz, 650 ml) obejmuje 50 jednorazowych pokrywek (z dospawanymi filtrami 125 mikronów) oraz linerów przeznaczonych do mieszania, filtrowania i nakładania powłok (podkładu, uszczelniacza, powłoki bazowej i przezroczystej).
  • Mniejsze zużycie materiałów: Oszczędności w zakresie materiałów (podkład, uszczelniacz, warstwa bazowa i przezroczysta). Dla lakiernika ważne jest skuteczne zmieszanie lakieru w ilości wymaganej dla danego procesu naprawy (Repair Operation, R.O.), tzn. wielkości miejsca wymagającego naprawy.
  • System 3M PPS pozwala zmniejszyć ilość używanego rozpuszczalnika aż o 70% w porównaniu z tradycyjnymi mieszalnikami grawitacyjnymi oraz aż o 90% w przypadku stosowania systemu PPS z rozwiązaniem 3M Accuspray.
  • Krótszy czas cyklu oraz szybkie i łatwe czyszczenie dzięki systemowi 3M PPS; skrócenie czasu o ponad 50% w wielu przypadkach. Możliwość mieszania, filtrowania i nakładania lakieru z poziomu jednorazowej pokrywki (z dospawanym filtrem) i linera.
  • Wydajne korzystanie z materiałów (mniej marnowanego lakieru, zużycie całej mieszanki)

PPS to kompletny system przygotowania lakieru firmy 3M, który pozwala na zachowanie większej czystości podczas pracy, zmniejszenie ilości używanego rozpuszczalnika oraz skrócenie czasu czyszczenia pistoletu, a także umożliwia zwiększenie wydajności operatora aż o 15%. Dzięki specjalnie zaprojektowanym adapterom lakiernicy mogą korzystać z systemu PPS praktycznie w przypadku każdego pistoletu natryskowego. PPS zastępuje tradycyjne kubki do mieszania lakierów oraz filtry, a także pozwala znacznie zmniejszyć ilość rozpuszczalnika wymaganą do wyczyszczenia pistoletu.

Liner, pokrywka oraz wbudowany filtr to elementy jednorazowe, dzięki czemu konieczne jest czyszczenie tylko złącza i pistoletu natryskowego. Do wyczyszczenia pistoletu do lakieru można użyć jedynie 100 ml rozpuszczalnika. Dzięki zastosowaniu wspomnianych części jednorazowych lakiernie mogą uzyskać oszczędności związane z użyciem rozpuszczalników na poziomie 70% -- oznacza to mniejsze narażenie operatora na kontakt z rozpuszczalnikiem oraz zmniejszenie ilości LZO. br/br/Dzięki temu, że w ramach systemu PPS do mieszania lakieru i jego nakładania stosowany jest ten sam kubek, ryzyko zewnętrznego zanieczyszczenia lakieru jest mniejsze, a także ulega skróceniu czas potrzebny na zmieszanie lakieru i wyczyszczenie narzędzi. br/br/strongSystem PPS zapewnia działanie pistoletu natryskowego pod dowolnym kątem./strongbr/Aby zmniejszyć ryzyko całkowitego opróżnienia pistoletu, wielu lakierników miesza więcej lakieru niż rzeczywiście potrzebuje. System PPS umożliwia lakiernikom nakładanie lakieru pod dowolnym kątem bez ryzyka całkowitego opróżnienia pistoletu.


Numer magazynowy UU003015128


Ocena produktu: 4,83 - 148 głosów
4.830000